MAL203633331E3
MFR.Part #
MAL203633331E3
JLCPCB Part #
C5115579
Package
Plugin,D8.2xL12mm
Description
-55℃~+85℃ 12mm 3000hrs@85℃ 300mA@100Hz 330uF 520mΩ 5mm 6.3V 8.2mm ±20% 插件,D8.2xL12mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS