M70Y100KB25
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M70Y100KB25
JLCPCB Part #
C6293472
Package
Plugin
Description
10Ω 20 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS