TNPU0805360RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805360RAZEN00
JLCPCB Part #
C4117263
Description
-55℃~+125℃ 125mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS