M64Y105KB40
MFR.Part #
M64Y105KB40
JLCPCB Part #
C6986057
Package
Plugin
Description
1MΩ 21 63mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS