Y21232R50000F9L
MFR.Part #
Y21232R50000F9L
JLCPCB Part #
C4026568
Description
-55℃~+150℃ 2.5Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS