M55342K12B750DRWSV
MFR.Part #
M55342K12B750DRWSV
JLCPCB Part #
C4218455
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 750Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount