RK73G1JTTD3241D
MFR.Part #
RK73G1JTTD3241D
JLCPCB Part #
C2580343
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS