M55342K12B120DMTSV
MFR.Part #
M55342K12B120DMTSV
JLCPCB Part #
C4329839
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 120Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount