RL07S224GRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL07S224GRE6
JLCPCB Part #
C1775594
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 220kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors