M55342K08B390JRTSV
MFR.Part #
M55342K08B390JRTSV
JLCPCB Part #
C3949515
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 390Ω 800mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount