M55342K08B10E0RTPV
MFR.Part #
M55342K08B10E0RTPV
JLCPCB Part #
C4172695
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 10kΩ 800mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount