HV732HRTTE1183F
MFR.Part #
HV732HRTTE1183F
JLCPCB Part #
C6060565
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS