M55342K08B10E0RTSV
MFR.Part #
M55342K08B10E0RTSV
JLCPCB Part #
C4273561
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 10kΩ 800mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount