M55342K06B30K0PWSV
MFR.Part #
M55342K06B30K0PWSV
JLCPCB Part #
C4236971
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 30kΩ Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0705 Chip Resistor - Surface Mount