M55342K06B10E0PWSV
MFR.Part #
M55342K06B10E0PWSV
JLCPCB Part #
C4263596
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount