M55342K06B22E0RWSV
MFR.Part #
M55342K06B22E0RWSV
JLCPCB Part #
C3959102
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 22kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount