BFC233966124
MFR.Part #
BFC233966124
JLCPCB Part #
C3298341
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 120nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS