M55342K04B332BRT0
MFR.Part #
M55342K04B332BRT0
JLCPCB Part #
C3926015
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount