TNPW080512K0BHEA
MFR.Part #
TNPW080512K0BHEA
JLCPCB Part #
C1714655
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS