ERL32200R00FKEB500
MFR.Part #
ERL32200R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3576624
Description
-65℃~+175℃ 1W 200Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors