M55342K04B20E0RWSV
MFR.Part #
M55342K04B20E0RWSV
JLCPCB Part #
C3990166
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount