M55342K04B10E0RWSV
MFR.Part #
M55342K04B10E0RWSV
JLCPCB Part #
C3958819
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount