MBRB1045-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MBRB1045-E3/45
JLCPCB Part #
C5768058
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
100uA@45V 10A 45V 840mV@20A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS