M55342K02B681ARWS
MFR.Part #
M55342K02B681ARWS
JLCPCB Part #
C4259590
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 125mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount