VS-30CTQ045-M3
MFR.Part #
VS-30CTQ045-M3
JLCPCB Part #
C468080
Package
TO-220AB-3
Description
1 Pair Common Cathode 15A 2mA@45V 45V 760mV@30A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS