M55342K02B13E0RTSV
MFR.Part #
M55342K02B13E0RTSV
JLCPCB Part #
C4118047
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 125mW 13kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount