BFC237542181
MFR.Part #
BFC237542181
JLCPCB Part #
C3789090
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 180pF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS