M55342K02B100BRWS
MFR.Part #
M55342K02B100BRWS
JLCPCB Part #
C4070483
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount