BYV27-200-TR
MFR.Part #
BYV27-200-TR
JLCPCB Part #
C968555
Description
-55℃~+175℃ 1.07V@3A 1uA@200V 200V 20mJ 25ns 2A 50A SOD-57 Avalanche Diodes ROHS