Y162738K3000T0W
MFR.Part #
Y162738K3000T0W
JLCPCB Part #
C3924634
Description
-55℃~+150℃ 38.3kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount