RT0402BRB072K61L
MFR.Part #
RT0402BRB072K61L
JLCPCB Part #
C7064883
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS