M55342H11B10E0PT3
MFR.Part #
M55342H11B10E0PT3
JLCPCB Part #
C4360368
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount