M55342H11B10E0PTS
MFR.Part #
M55342H11B10E0PTS
JLCPCB Part #
C3924317
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount