Y07854K02000T9L
MFR.Part #
Y07854K02000T9L
JLCPCB Part #
C1494771
Description
-55℃~+125℃ 4.02kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS