M55342H09B10E0RTS
MFR.Part #
M55342H09B10E0RTS
JLCPCB Part #
C4027913
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 1W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount