M55342H03B10E0RTS
MFR.Part #
M55342H03B10E0RTS
JLCPCB Part #
C4028436
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount