M55342H06B316ERTS
MFR.Part #
M55342H06B316ERTS
JLCPCB Part #
C4349590
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 316kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount