RWR80S15R8FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR80S15R8FRB12
JLCPCB Part #
C1455709
Package
Plugin,D2.4xL10.3mm
Description
-55℃~+250℃ 15.8Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors