M55342H05B20E0MWS
MFR.Part #
M55342H05B20E0MWS
JLCPCB Part #
C4281422
Package
2208
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 225mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2208 Chip Resistor - Surface Mount