RNC50H1071BSRE8
MFR.Part #
RNC50H1071BSRE8
JLCPCB Part #
C3501000
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors