M55342E12B10E0RT0
MFR.Part #
M55342E12B10E0RT0
JLCPCB Part #
C4104671
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount