RNC70J2770BRB14
MFR.Part #
RNC70J2770BRB14
JLCPCB Part #
C3488747
Description
-65℃~+175℃ 277Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors