RN60C1654FB14
MFR.Part #
RN60C1654FB14
JLCPCB Part #
C1425539
Description
-65℃~+175℃ 1.65MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors