M55342E06B10E0RWI
MFR.Part #
M55342E06B10E0RWI
JLCPCB Part #
C3922480
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount