M55342E04B24E0RWS
MFR.Part #
M55342E04B24E0RWS
JLCPCB Part #
C3926421
Description
-55℃~+150℃ 150mW 24kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount