BFC247932105
MFR.Part #
BFC247932105
JLCPCB Part #
C3782070
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 1uF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS