M55342E02B200KPTS
MFR.Part #
M55342E02B200KPTS
JLCPCB Part #
C3968311
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 125mW 200kΩ Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 0505 Chip Resistor - Surface Mount