M43P500KB40
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M43P500KB40
JLCPCB Part #
C6898593
Package
Plugin
Description
18 50Ω 750mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS