T93YA203JT20
MFR.Part #
T93YA203JT20
JLCPCB Part #
C5793241
Package
Plugin
Description
20kΩ 23 500mW ±100ppm/℃ ±5% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS