LTO050F27R00FTE3
MFR.Part #
LTO050F27R00FTE3
JLCPCB Part #
C3364975
Description
-55℃~+150℃ 27Ω 50W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS